stredocech.net

Základní informace

Sponzorujte svého oblíbeného sportovce

Nový portál veřejného sponzoringu www.Todokazeme.cz nabízí široké veřejnosti možnost podílet se na úspěchu sportovců nebo podporovat nadační a další bohulibé projekty.

Macik dakar konci 2

V první fázi portál představí tři bojovníky: nejmladšího dakarského pilota kamionu Martina Macíka (na fotografii), hráče badmintonu Petra Koukala a thaiboxera Lukáše Dvořáka. „Myšlenka projektu je jednoduchá, majitelé iBOD karet dostávají za nákupy u partnerů programu ibody, kterými pak mohou podpořit oblíbeného sportovce nebo projekt, se kterým sympatizují,“ vysvětluje Roman Buťa, brand manažer programu iBOD.

Společnou snahou majitelů iBOD karet teď bude podpořit své sportovce a zasílat na jejich konto nasbírané ibody, které se následně promění ve finanční částky. Martinovi Macíkovi tak pomohou získat potřebné prostředky pro start v Dakaru 2016, Petra Koukala podpoří v přípravách na LOH 2016 v Rio de Janeiru a Lukášovi Dvořákovi umožní realizaci speciálního soustředění v Nizozemí, díky němuž bude blíže účasti na MS v Muay-Thai. Za svou podporu majitelé iBOD karet získají možnost zapojit se do týmu jednotlivých sportovců a získat exkluzivní výhody.

Postupně budou přibývat další zajímavé projekty např. z oblasti zdravotní prevence, které bude možné prostřednictvím portálu Todokazeme.cz podpořit. V plánu je také série eventů, na kterých se fanoušci budou potkávat se svými sportovci a vyzkouší si, jak vypadá trénink na Rallye Dakar nebo badmintonový turnaj s Petrem Koukalem.        

O iBODU

iBOD je program zákaznických výhod nové generace, ve kterém čerpáte na jednu kartu mnoho odměn u různých partnerů. iBOD však není jen karta, ale celý soubor benefitů, které jsou neustále obměňovány. Nasbírané ibody pak můžete vyměnit za nejrůznější odměny. Vybírat lze například z degustačních menu, šperků, kvalitních kuchyňských doplňků či značkových parfémů. Registrace je zdarma a za využívání programu se nic neplatí.

Stredocech.net

 

 

You must be logged in to post a comment Login