stredocech.net

Základní informace

Středočeši pomohli handicapované Petře

Úvaly – První charitativní akce s názvem Boxeři dětem skončila velmi úspěšně. Na pomoc rodině Petry Štěpánkové se vybralo přesně 38 130 Kč, jedno Euro a jeden cent.

moje-82

Celá akce začala už v pátek po obědě, kdy parta přátel kolem Petra Mendíka, začala s přípravou a stavbou ringu. Petr, který celou akci vymyslel, zprodukoval a stejně tak i moderoval a účinkoval mohl být na svou práci právem pyšný. Zaplněný celý sál, řada účinkujících, kteří bavili publikum a dražba, jenž přinesla do celkové sumy 10 000 Kč. To jsou fakta, která za tu dřinu jistě stála. „Veškeré úsilí, které člověk věnuje přípravám, shánění peněz na pokrytí všech nákladů, je zhodnoceno v jednom večeru. Mé nitro je nabito na dlouhou dobu dopředu tím, co lidé v sokolovně ukázali a dokázali. Vážím si každého, kdo přišel, vystoupil, pomohl. Pevně doufám, že se tato akce zařadí mezi milníky úvalského dění a bude každoročně pomáhat někomu dalšímu, kdo pomoc potřebuje. Rád bych touto cestou poprosil všechny, kdo mají nápad pro koho akci uspořádat příští rok, aby mi napsali do zpráv na fb Boxeři dětem. Děkuji ještě jednou všem.., „řekl Petr Mendík.

moje-36

Středočeši pomohli

Na akci vystoupilo spoustu účinkujících, kteří tak pomohli Petře. Dík patří: herci Miroslavovi Hrabě, TJ TZ Rakovník oddíl boxu, Box club Poděbrady, PSK Olymp Praha, Krav Maga Academi Praha, Karate Sport Úvaly, Mažoretky Úvaly, Kočky z Přišimas, Street dance Úvaly, kulturistovi Davidovi Příkopovi z Nymburka a úvalským Simoně Mašatově, Honzovi Zoubkovi a Lukášovi Martincovi, Radaně Marešové a jejím modelkám Andee Vitové, Radce Brányšové, Iloně Kašičkové a Simoně Mašatové, Ondrovi Novákovi a Universe, zvukařovi celé akce Václavu Šrámkovi, Veronice Mašatové, Terezce Kalistové a Natálce Bláhové v roli dívek s kasičkou, Natálce Mašatové a Kristýnce Čejkové v roli „cagegirls“ a skvělému fotografovi Robertovi Brajerovi.

moje-44

Poděkování patří i partnerům akce, bez nichž by to nešlo, což je: Hospoda na dobrým místě, Autodoprava Hovorka,  Stavebniny Krutský, Úklidová firma Makat s.r.o, Fit centrum Mamut, Real top Praha, trenérka a výživová poradkyně Lenka Krutská, Vinotéka Pavel Kotlaba, Cukrárna paní Kotlabové, Bowling u Kuličů, HB auto, Autodoprava Brányš, KC Trans s.r.o, Kadeřnictví Radana Marešová, Orange club, Rybářské potřeby Úvaly, Balihar loutky, Tereza Vágnerová, Roman Bubák.

moje-60

Kompletní fotogalerii najdete na našem .

 

You must be logged in to post a comment Login